В останні роки зростає чисельність інтернет-порталів, які пропонують відвідувачам заробіток на опитуваннях.
Про специфіку роботи таких майданчиків та відповідні сайти-опитувальники, які не є російськими і дають можливість заробити отримати відвідувачам реальні гроші за виклад власних думок, йдеться далі.
Сайти з платними опитуваннями: поняття і сутність
Опитувальниками називають інтернет-ресурси, створені з метою проведення соцопитувань представників певної клієнтської аудиторії, потенційних та реальних.
Зазвичай власниками відповідних порталів, що мають платну специфіку, є масштабні рекламні агенції. Для стратегії роботи таких компаній компетентність щодо думки споживачів є дуже значимою. Настільки, що вони готові за отримання цієї інформації виплачувати грошову винагороду.

Отримані таким чином відомості є своєрідним індикатором рівня попиту споживачів, що встановися на певний вид товарної продукції чи сервісу. Реальний заробіток на опитуваннях тим, хто бере участь у цих заходах збирання інформації, забезпечується профільними агенціями. Такі організації зазвичай виконують функцію посередника між найбільш крупними корпораціями та пересічними споживачами.
Рішення платити тим, хто займається заповненням пропонованих анкет, пояснюється просто. Самі по собі переліки питань, що містять у в них, є об’ємними, тож відповіді на них потребують часу. Навряд чи хто погодився заповнювати такі онлайн-бланки безкоштовно. Інша справа – відповіді за матеріальну винагороду. Для багатьох вона є цікавою, тому що приносить матеріальну вигоду.
Принцип роботи сайту онлайн-опитування
Насамперед такий портал пропонує зареєструватися – заповнити поля з контактною інформацією Деякі агентства надають грошові бонуси одразу після авторизації на їх сайті.
Реєстраційні дані використовуються для правильного, персонального підбору анкет, враховуючи вік, стать, рід занять, соціальний статус та інші дані анкетованих.

По завершенні авторизації зареєстрованим особам починають надсилати запрошення з пропозиціями взяти участь в опитуваннях. Іноді людині, що пройшла реєстрацію, надходить лист із переліком питань зразу.
Випадки, коли після авторизації анкета не приходить, не виключені, але вони є маловірогідними. Це пояснюється можливостями авторитетних порталів – кращі сайти для заробітку на опитуваннях виплачують кожному, хто дасть відповіді на надані ними анкетні питання, грошову винагороду.
Здебільшого цей гонорар є невеликим, проте бувають виключення і з такого правила.
Про специфіку реєстрації та заробітку
Учасники опитувань, що не відмовляються від можливості отримання деяких, хоч і невеликих, коштів, здебільшого вважають цей процес приємним та цікавим.
Умовою збільшення заробленої суми від участі в платних опитуваннях є авторизація не на одному чи парі порталів, а на всіх таких платформах.
Вказані дані під час реєстрації, що є безкоштовною, мають бути достовірними – в противному випадку виведення коштів може бути ускладнене.

Відповідь на питання, чи можна заробити на опитуваннях без досвіду участі в них, позитивна – адже процес цей є простим, навіть елементарним.
Сума заробітку активних учасників таких соцопитувань, що не вирізняються складністю, може скласти від 5 до 10 тисяч гривень.
Деякі інтернет-сайти, що обіцяють солідні виплати за опитування, вимагають за авторизацію гроші. Вірити їм не варто – це шахраї. Останнім часом чисельність таких шахрайських порталів стрімко росте, тому слід бути обережними.
Водночас існує чимало майданчиків-опитувальників, які зарекомендували себе надійністю – з ними можна співпрацювати. Перелік, що включає 11 таких не російських платформ, наводиться далі.
ТОП сайтів для опитувань
Кожен із відповідних порталів не позбавлений власної специфіки. Проте у всіх майданчиків для платних соцопитувань наявна спільна ознака – вони є відмінною альтернативою соцмереж.
І тим, хто проводить час у мережі всесвітньої павутини, ці інтернет-ресурси дають можливість реального заробітку.

- surveyharbor.com/uk – сайт-опитувальник Survey Harbor, що дійсно виплачує кошти учасникам анкетувань.
- survimo.com – портал, який за одну відповідь дає можливість заробити, легко й оперативно, до 60 гривень.
- vlasnadumka.ua – вітчизняна платформа, що проводить платні опитування (за результатами їх учасники отримують від 5 до 200 UAH).
- opinion.com.ua – вибір ініціативних учасників, які бажають особисто вплинути на підвищення якості товарів та сервісу. Перевагою цього майданчика є наявність власного застосунку.
- tgmpanel.com.ua – інтернет-адреса сайту TGM Panel Україна, що дозволяє за будь-яке зі своїх опитувань отримувати кошти готівкою. Авторизація на ньому є швидкою й безкоштовною.
- metroopinion.com – портал, який зарекомендував себе безпечністю і платить за кожне з опитувань максимум 60 гривень.
- ysense.com – майданчик з безліччю соцопитувань від кількох агенцій США. Ці сайти для опитувань дозволяють щодня заробляти від 0,6 до 6$ в результаті заповнення від 2 до 10 анкет.
- Ipsos i-Say – одна з аналогічних платформ, користувачі якої отримують найбільш високі гонорари, що надходять через сервіс PayPal. Перевагами i-Say є робота міжнародного масштабу з понад 5 тисячами клієнтів, яка триває майже півстоліття. Відомо, що штат цієї компанії налічує понад 15 тисяч співробітників у понад 80 країнах планети.
- Marketagent.com online research GmbH – один із найбільш якісних опитувальних порталів, який навіть афішує дані про власну юридичну адресу. Ними можна скористатися для подання позовної заяви, якщо права когось із учасників будуть порушені. Marketagent є актуальним для тих, кого цікавлять перевірені сайти для опитувань та анкетувань. Кожен із цих процесів займає у користувача від 15 до 30 хвилин і оплачується номіналом від 0,2 до 2,5€. Вивести ці кошти можна на один із платіжних сервісів – Scrill чи PayPal.
- TOLUNA.com – майданчик-лідер світового рівня, що підтверджено не лише користувачами, але й провідними експертами. Він є партнером компаній понад 20 країн, а виплату опитуваним надає в очках, які перетворюються на готівкові кошти засобом PayPal та роздрібних ваучерів.
- MYIYO – гідний конкурент «Toluna», якого вирізняє нетривіальна, і тим самим цікава система оплати. За одне пройдене опитування можна заробити максимум 10€ або до 10 тисяч балів. А мінімальною сумою для виведення є 20 тисяч балів.
Користувачі, які вже дізналися, як працюють платні опитування наведених у переліку вище сайтів, вважають їх непоганим інструментом для заробітку й прикольною іграшкою водночас.
Важливі моменти співпраці з платними порталами соцопитування
Попередня авторизація на цих ресурсах є не марною справою, а можливістю диференціації опитуваних перед переходом до справи.
Наприклад, для корпорацій-виробників косметики цікавою буде думка леді, а не джентльменів, бо останні косметичними виробами користуються рідко.

Зазвичай реєстрація на сайті опитувань передбачає вказування наступних даних користувача:
- регіону й населеного пункту мешкання;
- статі;
- віку;
- наявності дітей і їх статі й віку;
- наявності рідних та друзів, працюючих у певній галузі;
- освіти та фаху;
- виду зайнятості.
Додатково перед процесом соцопитування учасник цього процесу, як правило, має відповісти на декілька згрупованих у блоки питань. Відповіді на них повинні бути адекватними й достовірними – це важливо.
Метод заробітку на інтернет-опитуваннях як такий заробляти великих коштів не дозволить. Але його плюсами є стабільність грошових надходжень та невеликі витрати часу на відповідну «роботу».
Користувачам мережі, які знають, як заробити на опитуваннях не з чуток, відомо, що такого доходу принаймні стовідсотково вистачить для оплати мобільного зв’язку й інтернету, невеликих онлайн покупок та геймінгу. Іноді ця сума здатна покрити і витрати на комунальні послуги.

Великим плюсом для претендентів на відповідний заробіток є знання іноземної мови чи кількох таких мов. Це відкриває можливість співробітництва з зарубіжними агенціями-посередниками. Такі компанії надсилають матеріали для анкетування іноземною мовою. Співпраця з ними оплачується вище, заодно стає нагодою для вдосконалення навичок володіння чужою мовою.
Підсумовуючи вищевикладене, можна зробити висновок про кілька переваг заробітку на соцопитуваннях:
- простота – спеціальні знання й навички не потрібні;
- зручність – заповнювати платні опитувальники можна з будь-якого гаджету, знаходячись у будь-якому місці, де є інтернет-зв’язок;
- вигідність – це реальна можливість отримати гроші;
- універсальність – в анкетуванні може брати участь будь-яка людина, незалежно від її роду занять та ступеню освіти.
Розглядати заробіток даного роду як основне джерело отримання коштів не варто. Проте він здатен стати доречним додатковим доходом.
Іноземні майданчики, що платять за опитування: ТОП платформ
Можна навести чимало таких сайтів, які заслуговують на довіру та мають у своїй ніші високий світовий рейтинг.
LifePoints
Філософія LifePoints – дати можливість усім бажаючим від 16 років стати почутими, змінювати світ у кращий бік та отримувати за це кошти.
Ця спільнота віддає перевагу користувачам, які вказують, заповнюючи профіль, більше даних про себе. Чим детальнішою буде ця інформація, тим частіше компанія присилатиме опитування. Протягом тижня нею може бути надіслано від 6 до 8 таких анкет, присвячених побутовим брендам та новим технологіям.

За заповнення кожної з них учасник отримує від 50 до 70 балів. Після реєстрації зразу надається бонус 10 балів. Вивести зароблені гроші можна через PayPal і подарункові карти. Альтернативне рішення – обміняти бали на електронні подарункові сертифікати.
Сайт допускає резидентів таких країн як Австралія, Великобританія, Гонконг, Іспанія, Німеччина, Сінгапур, Фінляндія та Франція.
Глобальна онлайн-платформа TrustPilot оцінює LifePoints в 4,5.
SurveyJunkie
Масштабний портал, стаж роботи якого перевищує 10 років. На ресурсі SurveyJunkie участь у платних опитуваннях більш ніж 3 мільйони зареєстрованих осіб.
Таким користувачам надсилаються пропозиції взяти участь в одному опитування щодня. Співпрацювати з цим сайтом не складно, і гроші за таку «роботу» він платить цілком прийнятні.
Вивести їх можна через подарункові карти та сервіс PayPal, коли зароблена сума доходить до 10 доларів (а за одне опитування платиться від 1$ до 3$).
SurveyJunkie допускає резидентів Канади, Сполучених Штатів та Австралії. Оцінка майданчика від TrustPilot – 4,5.
Toluna
Сайт, що об’єднав понад півсотні країн та близько 21 мільйона користувачів, готових змінювати світ на краще, заробляючи.

Агентство Toluna оплачує всі дії таких людей, від авторизації та заповнення профілю до анкетувань, ігор та залучення друзів. Проте базовими напрямами діяльності даної компанії є пропозиції платних опитувань та створення оглядів товарів та основі відгуків про них та тестувань.
За реєстрацію учасник отримує 500 балів, а гонорар його за один огляд складає 1 тисячу балів. Виводиться такий заробіток через подарункові карти й PayPal.
TrustPilot оцінює Toluna в 3,5.
Opinion Outpost
Майданчиком Opinion Outpost теж виплачуються за онлайн-опитування гонорари – чеки, подарункові карти й електронні перекази.
Додаткова можливість отримання грошового призу – участь у традиційних щомісячних розіграшах, що автоматично поширюються на всіх зареєстрованих на платформі осіб.
Співпрацювати з цим сайтом можуть ті, кому вже виповнилося 16 років. Одне його опитування, темою якого може бути телереклама, фільм чи відгук про новий продукт, можна пройти за 15 хвилин.
Swagbucks
Агенція, що залучає своїх 15 млн користувачів до участі в онлайн-опитуваннях та інших діях на кшталт перегляду контенту, ігор та пошуку в інтернет-мережі. Такого роду активності дають можливість накопичення балів, що обмінюються на подарункові картки від відомих комерційних брендів чи готівкові гроші.

Одне опитування від Swagbucks, в якому дозволяється брати участь приватним особам від 13 років, забирає 10-20 хвилин.
Бали нараховуються за авторизацію й у вигляді зароблених бонусів. Заробити їх можна тільки один раз на день.
Ipsos iSay
Ті, хто співпрацює з відповідною компанією, отримують виплати за опитування про відомі торгівельні марки й корпорації. Надсилаються такі анкети зареєстрованим віком від 18 років на Ipsos iSay зазвичай щотижня. Відповісти на кожну з них можливо вподовж 15 хв.
Кошти опитувані заробляють, обмінюючи нараховані бали на реальні гроші, призи чи подарункові картки. Викуп ваучера виконується впродовж двох тижнів.
YouGov
Компанія, що займається збором і аналітикою думок щодо конкретних соціальних проблем і загальної тематики.

Пройшовши короткі, тривалістю близько 5-10 хвилин опитування, учасник YouGov отримує бали, що підлягають подальшому обміну на готівку або призи. Умова участі в таких процесах – вік від 16 років.
PrizeRebel
Профілем даного порталу є маркетингова аналітика. Учасникам цих досліджень-опитувань віком від 18 років нараховуються бали, які є можливість обмінювати на готівку. Розподіляються відповідні виплати засобом систем онлайн-платежів, подарункових карт, що можуть бути отримані як компенсація, та банківських переказів.
SurveySavvy
Опитування учасників, авторизованих на майданчику SurveySavvy, цей ресурс розглядає як базовий матеріал для своєї дослідницької роботи. Анкети, що пропонуються цим особам від 13 років, містять питання про їх біографічні дані та особисті позиції, погляди.

Оплату цей сервіс їм здійснює чеками.
iPoll
Платформа, що займається збором і обробкою думок користувачів чи споживачів від 13 років про певне, обране обслуговування або товарну продукцію, про купівельні та розважальні уподобання тощо. Опитувані iPoll нагороджуються вже після проходження реєстрації бонусами.
Плюсом цього сайту є наявність спеціального за стосунку, адаптованого для зручного т гнучкого анкетування з мобільних телефонів. Каналом виплат від нього є системи інтернет-платежів в реальному часі. Крім того, даний ресурс займається розповсюдженням ваучерів та подарунковий карток як компенсацій.
American Consumer Opinion
Інтернет-ресурс, який займається у всесвітньому масштабі дослідницькою роботою, працюючи з результатами онлайн-опитувань споживачів на тему брендів, торгівельних марок та з аналогічною метою залучає до участі у фокус-групах.

Зареєструватися на American Consumer Opinion можна швидко, відповівши на елементарні питання, а також вказавши свої контакти на коло інтересів. Обміну на готівку підлягають отримані бали засобом використання платіжних систем. Вікове обмеження для співпраці з цим сайтом – 14 років.
Переважна більшість опитувань виконується впродовж 10 хв. Менша їх кількість є тривалішими.
Panelbase
Партнери даної компанії, що спеціалізується на різноплановій ринковій інтернет-аналітиці, є роздрібні бренди й провідні медіа.
Опитування є одним із напрямків її діяльності. Тих, хто приєднується до такого процесу, ділячись думками, Panelbase вітає ваучерами, чеками та реальними банківськими переказами.
Тривалість опитувань цього сайту – від 2 до 15 хвилин. Окрім того, зареєстровані особи можуть взяти участь у розіграшах призів, у тому числі грошових, та у тестуваннях продуктів.
GfK MediaView
Специфікацією онлайн-спільноти GfK MediaView є збір та обробка даних просприйняття та оцінку слухачами й глядачами інформації ЗМІ – телебачення й радіо.

Платні опитування майданчик проводить щоденно. Джерелами додаткового заробітку учасників стає участь у розіграшах із грошовими призами й іншими винагородами. Зароблену готівку можна вивести через платіжні сервіси після перевищення мінімального балансу для її зняття.
New Vista Live
Портал із типовим для платних сайтів-опитувальників механізмом роботи. За отримання анкетних даних він їх авторам від 16 років нараховує бали, а перший бонус вони отримують по факту реєстрації.
Видача готівки агенцією New Vista Live не передбачена, проте на реальні гроші можна обміняти видані нею чеки, відповідні кількості отриманих балів.
Одне опитування у користувачів займає приблизно 15 хвилин.
Як заробити на опитуваннях: рекомендації для співпраці з профільними платформами
Для заробітку таким нині поширеним способом слід керуватися наступними порадами.

- Реєстрацію слід проходити на всіх сайтах із платними опитуваннями. Заповнювати надіслані ними запрошення слід почергово. Необхідно також подбати про створення електронного гаманця PayPal.
- Процес заповнення профілю вимагає уважності, а відповіді на запитання мають бути достовірними. Всю інформацію опитувань відстежують роботизовано системи. Якщо ними буде виявлена якась невідповідність, опитувань надалі не надходитиме.
- Тим, хто не володіє англійською мовою вільно, доцільно користуватися в браузері Chrome google-перекладачем. Таке рішення дасть можливість проходження англомовних опитувань, що оплачуються вище.
- Чим інформативніше буде заповнений особистий профіль, тим більше шансів його власник матиме на отримування опитувань. Друга важлива умова для цього – часте відвідування створеного аккаунту.
- Обов’язковим має бути регулярний моніторинг папки «Спам». Вона стає об’єктом потрапляння листів, що містять підтвердження email від майданчиків-опитувальників. Їхні контакти мають бути додані до «білого» списку.
- Не варто зволікати з проходження опитування після його отримання – треба це зробити якомога скоріше, бо час обробки таких даних обмежений. Якщо не заповнити ці дані одразу, в майбутньому вони стануть недоступними.
- Наприкінці опитування при можливості доцільно обов’язково ставити оцінку та залишати невеликі коментарі. Такі дані сприятимуть частішому залученню вас до опитувань у подальшому.
- Дані користувача в аккаунті мають оновлюватися один раз на рік. Така проста робота з профілем теж сприятиме частому надсиланню запрошень.
- Заводити декілька аккаунтів одному користувачеві на одній онлайн-платформі, що займається обробкою опитувань за гроші, не можна. Таких користувачів зазвичай забанюють.
У даному випадку проблемі не зарадить навіть вхід на сайт через VPN іншого континенту – портали-опитувальники місце перебування володаря новоствореного профілю визначають точно, пропри такі «хитрощі».
Поширені запитання й відповіді про платні опитування
Такі питання, що претендентів на відповідний заробіток цікавлять частіше за все, та пояснення з приводу їх подані нижче.
Наскільки реальним є заробіток готівкових коштів на онлайн-опитуваннях?
Гроші заробляти таким чином можна цілком. Але обирати для цього слід надійні й перевірені сайти. Наприклад, ті, які згадуються в статті вище. Розраховувати на захмарні або просто великі виплати у такому випадку не варто, проте це слушна можливість отримання швидкого доходу в потрібний момент.
Який гаджет підійде для участі в опитуваннях та де можна їх проходити?
Для цього можна користуватися будь-яким пристроєм, що забезпечує інтернет-зв’язок, навіть мобільним телефоном. Знаходитися ви можете в будь-якій точці планети, де він «ловить», а відповідати о будь-якій порі доби.

Яку суму виплачують онлайн-агенції учасникам опитувань?
Діапазон такого гонорару за одне опитування може варіюватися від 1₴ до 60₴. Деякі майданчики платять близько 200 гривень, але таких ресурсів одиниці. А от бонуси номіналом у кілька доларів за реєстрацію пропонує чимало сайтів-опитувальників.
Чи існують методи для збільшення заробітку на опитуваннях в інтернеті?
Насамперед треба обирати агенції високооплачувані, що зарекомендували себе надійністю та надають постійний потік запрошень і пропонують вигідні умови виведення зароблених коштів.
Фахівці також радять зосереджуватися на співвідношенні розміру оплати опитування з часом, що витрачається на нього. Уваги заслуговують онлайн-опитування з вищою вартістю, які можна виконати швидко.
Чому агентства пропонують гонорари за участі в опитуваннях?
Напрямки розробок продуктів та продажі їх виявляються успішними, якщо виробник враховує думки людей-користувачів. Опитування формують цілісну та достовірну картину про споживацькі запити й вимоги, що формують попит на ринку.
Які види платних інтернет-опитувань доступні для проходження?
Тематика такого анкетування може бути найрізноманітнішою. Наприклад, вона може мати відношення до оцінки реклами, рівня відомості торгівельної марки, якості та презентабельності продуктів або певного сервісу. Специфікація опитувань, що надсилаються, залежить від даних, які вказує власник акаунту про тебе під час його створення, тобто при реєстрації.

Варто знати, що значна кількість сайтів-опитувальників практикує запитання агресивні, наприклад, такі що стосуються розміру і джерел доходу, соціального статусу й політичних переконань.
Чи можна відстежити достовірність відповідей під час онлайн-опитувань?
Відповідний моніторинг та контроль забезпечується спеціалізованою роботизовано програмою. Ця система комплексно оцінює показники швидкості, логічності та правдивості відповідей, зіставляє їх із відповідями цього ж респондента, які він дав в інших, попередньо відісланих анкетах.
У випадку виявлення суперечливих моментів, система перестає учаснику довіряти. Щоб таких неприємностей уникнути, слід відповідати чесно.
У яких ситуаціях опитування припиняють присилати?
Причиною такої ситуації може стати заблокування респондента через факт виявлених порушень. Іноді цю проблему може вирішити звернення заблокованого учасника до служби технічної підтримки. Його можуть розблокувати на відповідне, підтверджене необхідними агрументами прохання.
Які іноземні опитувальники для заробітку є найнадійнішими?
До четвірки топових онлайн-спільнот відповідного профілю входять Swagbucks, NeoBux, ySense та Surveyclub. Рейтинг цих компаній найвищий.
Чи кожен старається знайти кращий майданчик для опитувань?
Звісно, бо всі прагнуть заробляти, співпрацюючи з такими сайтами-опитувальниками онлайн, реальні гроші.
Актуальна інформація на замітку та підсумки
Як повідомляють джерела, що займаються аналізом пошукових запитів в Google та інших топових браузерах, найпопулярнішими запитами, що вводяться в них, і мають відношення до теми заробітку на платних опитуваннях, є такі фрази.
Які сайти для платних опитувань є найкращими в 2024 році?
Які опитування дозволяють отримати кошти зразу?
Які проходять платні опитування за гроші?
Кращі платні опитування онлайн.
Онлайн опитування за гроші.
Як брати участь у платних опитуваннях.
Огляди сайтів опитувань.
Платні опитування з виведенням на карту Україна.
Як пройти онлайн опитування?
Надійні платні опитування за гроші в інтернеті.
Кращі сайти платних опитувань 2024.
За даними статистики, ці запити вводять в Google щомісяця близько 20 тисяч користувачів.
Висновок очевидний: участь у платних опитуваннях заради заробітку в інтернет-мережі набула популярності і дає можливість реально отримати гроші.
Фахівці радять проходити реєстрацію у всіх профільних сервісах поступово, вносячи дані в особистий профіль уважно й деталізовано. За деякий час вам стане зрозуміло, який майданчик висилає вам найбільше опитувань, взявши до уваги ваш вік, локацію та інші вказані дані.
Останнім часом на позиції лідерів, як засвідчують компетентні джерела, вийшли сайти-опитувальники Survey Harbor і Vlasnadumka, а з англомовних – Swagbucks.
Нагадуємо: всі онлайн-спільноти, згадані в цій статті, не є російськими. Тому співпраця з будь-яким із них вашій громадянській позиції українця не буде суперечити.